Stowarzyszenie Zwykłe Sztuka pod adresem - organizacja pozarządowa działająca na polu kultury, sztuki i edukacji artystycznej od 2016 roku. Wśród organizowanych wydarzeń artystycznych znajdują się m.in.spektakl teatralny, "Ość w gardle", akcje społeczne, wydarzenia multimedialne oraz wszelkie inne działania propagujące sztukę. Celem Stowarzyszenia jest przybliżenie ludziom wydarzeń kulturalnych przenosząc je do restauracji, hoteli, kawiarni, klubów, a nawet prywatnych mieszkań.

Sztuka pod adresem jest projektem, który łączy sztukę przy okazji spotkań towarzyskich. Dlatego serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy.

Mamy możliwość grania w każdym mieście, w różnych lokalach, a także w prywatnych mieszkaniach, wystarczy tylko zaprosić nas do siebie. Masz pomysł gdzie możemy zagrać? A może ci go brak? Nam pomysłów nie brakuje. Chętnie się nimi podzielimy.
 


KATARZYNA BONEV

Aktorka Sceny Polskiej. Ukończyłam Szkołę Aktorską i Telewizyjną Spot w Krakowie. Przygodę z reżyserią zaczęłam w 2010 roku angażując się do współpracy z zespołem Pedebe tworzącego musicale. Pomysł napisania sztuki zrodził się z potrzeby serca, a założenie Stowarzyszenia było idealnym rozwiązaniem do jego realizacji. Praca nad tym projektem jest spełnieniem moich marzeń. Sztuka pod adresem to pomysł skierowany do różnych adresatów i pod różne adresy. Przeniesienie wydarzeń artystycznych bliżej widza, bez zbędnej scenografii, świateł czy ramy scenicznej tworzy przyjazny klimat, bardziej dostępny dla odbiorcy. Już teraz pracuję nad rozszerzeniem oferty i ciekawymi rozwiązaniami innych projektów specjalnie dla Państwa. Zapraszam.


BERNADETA WEBER

Drogi Bibi i moje od dłuższego czasu krzyżowały się prywatnie, a teraz także zawodowo. Bibi jest 100-procentową profesjonalistką, do swojej pracy podchodzi z wielkim zaangażowaniem. Kocha swoją pracę, co przekłada się na efekty. Idealnie dobrane stylizacje dla aktorów oraz makijaże do sesji zdjęciowej to wynik pracy osoby niezwykle kreatywnej i oddanej zadaniu. Cieszę się, że możemy razem pracować..


ADAM Bietka

Z Adamem, podobnie jak z Bibi, łączy nas wcześniejsza znajomość.

Adam jest profesjonalistą, a jego oryginalny styl pracy dostarcza nam wiele radości. Pomysłowy, pełen pasji i oryginalnych rozwiązań związał się z naszym projektem zajmując się graficzną stroną Sztuki pod adresem.


iwona fatalska

Podczas pracy przy sesji zdjęciowej Iwonka zajęła się stylizacją fryzur naszych bohaterów.

Profesjonalne podejście i umiejętność pracy nawet w ekstremalnych warunkach sprawdziły się doskonale.

Sztuka pod adresem ©