Próba CZYTANA otwarta

Pod adresem hostelu 3 Bros' Hostel odbyła się próba sztuki teatralnej, która niebawem będzie miała swoją premierę! Twórcy Sztuki pod adresem chcieliby podziękować za tę  możliwość właścicielom hostelu. Przytulne i bardzo klimatyczne wnętrze stanowiło idealną scenografie, a zapach kawy i cynamonu przywitał naszych pierwszych widzów. Cieszymy się, że wspólnie możemy stworzyć niebanalne wydarzenie kulturalne, na które już teraz serdecznie zapraszamy. Do zobaczenia w hostelu.


Próba generalna OTWARTA

Dnia 16 grudnia w restauracji hotelu Dolce Vita w Ustroniu odbyła się próba generalna spektaklu "Ość w gardle". Właściciele restauracji uraczyli gości pyszną kolacją. Tomasz Pala muzycznie wprowadził wszystkich w cudowną atmosferze oczekiwania na rozpoczęcie spektaklu. Komedia "Ość w gardle" dzięki znakomitym aktorom: Małgorzacie Pikus, Annie Glanowskiej, Grzegorzowi Widerze oraz Marcinowi Kalecie spodobała się wszystkim uczestnikom tego wieczoru. Dziękujemy serdecznie właścicielom Dolce Vity oraz wszystkim gościom za wieczór pełen wrażeń. Scenariusz i reżyseria Katarzyna Bonev. Muzykę do spektaklu napisał Kamil Glanowski, a kostiumy przygotowała Bernadeta Weber. Już wkrótce premiera, na którą gorąco zapraszamy, więcej informacji niebawem…


premiera

Już wkrótce prapremiera spektaklu "Ość w gardle".

Po zagranej próbie generalnej czas na Prapremierę! W restauracji hotelu Dolce Vita w Ustroniu aktorzy zagrają w Sylwestrową noc. Jednoaktowa komedia jest przeznaczona dla widzów dorosłych, a tematem są małżeńskie perypetie... Kameralna sztuka grana przez czterech aktorów adresowana jest zarówno dla firm, lokali, a także dla osób prywatnych. Ta niebanalna forma rozrywki jest doskonałą odskocznią od życia codziennego, ale także pomysł na zorganizowanie imprezy np.urodzin w prywatnym domu, integracyjnego spotkania firmowego, uroczystości organizowanych przez lokale np. dzień kobiet czy walentynki i wiele innych. Jesteśmy otwarci na wasze propozycje i służymy naszymi pomysłami.

SPA_cover.jpg

Sztuka pod adresem ©